с. Мигове, вул. Корнійчука, 31

Бронирование: +38(098) 659 1000, +38(099) 659 1000

rissmigovo2020@gmail.com

Меню

Послуги

База відпочинку «Рись» пропонує своїм гостям комфортабельний відпочинок. Це затишне місце розташоване на території екологічно чистого району Чернівецької області — с. Мигове.

Тут м’який і комфортний клімат, а гори полонять своєю красою. Тут височиють ліси, в яких панує свіжє повітря, що навіює думки про прекрасне та дозволяє відпочивальникам гарно провести час. Тут живуть різні види тварин, які не сфотографуватися просто неможливо.

База відпочинку Рись рада прийняти гостей, при цьому заселення приходить як влітку, так і взимку.

Затишні і чарівні будиночки розкинулися біля лижних спусків Мигове. Котеджі, облаштовані сучасною технікою, та необхідними мебліми, подарують чудовий відпочинок, релаксацію та гарний настрій.

Примітно те, що база відпочинку Рись знаходиться посеред лісу, поблизу будинків розташувано басейн з чистою прозорою водою. Можна піти далі і влаштувати прогулянку по пішому маршруту у гори.

Якщо ви вирішили відпочити з друзями декілька днів, то у нас є можливість приготувати для вас сніданки, обіди та вечері під замовлення. Відчути себе поза цивілізацією можна, приготувавши їжу на мангалі в компанії друзів. 

Відчути гарячий характер відпочинку ви зможете в сауні.

База відпочинку Рись знаходиться на відстані 300-500 м від гірськолижної бази Мигово. Тому, якщо ви бажаєте проживати у спокої та зранку чути, як співають птахи, то запрошуємо вас на відпочинок!

Доброзичливий і ввічливий персонал вам забезпечить привітний і теплий прийом.